| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi si mie cum se fac impartirile si inmultirile alea mai grele. FUNDA! Raspunsul vostru sa fie cu cateva exemple please!

4 răspunsuri:
| maddy673 a răspuns:

Salut... :)
nu stiu cum le poti face in gand dar pe o foaie stiu... uita-te si tu aici http://www.youtube.com/watch?v=MITWfRieorQ
am incercat si acum le pot face mai usor dupa regula asta...
te pup
fundita?

| anonim_4396 explică (pentru maddy673):

Scuze dar tot ce-am invatat din clipu ala a fost sa desenez laughing

Am mai vazut clipu ala dar n\n-am inteles nici atunci crying

| maddy673 a răspuns:

Stiu ca am raspuns mai tarziu dar acum am vazut intrebarea... rolling on the floor

| maddy673 a răspuns:

Nu stiu de ce dar eu chiasr am inteles...sorry crying