| Selaru_Rarees_1996 a întrebat:

stie careva un site unde pot citi carti intregi? Ma refer... sa caut cartea si sa apara acolo continutul!

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să știi că, în trecut, existau foarte multe siteuri cu cărți online, însă s-a renunțat treptat la ele, nu cunosc motivul. Dacă vrei, îți pot lăsa prin mesaj privat, o mulțime de linkuri, le verifici pe rând, vezi care se mai deschid și poate ai noroc să mai existe câteva, în afară de scribd.

Uite câteva:
http://www.sursa.md/index.php/cat/c32_-Sarti-electronice-.html/page/14
http://www.wattpad.com/stories/romance
Http://1cartepesaptamana.ro/carti-de-citit-online-si-gratuite/

| Alcyon a răspuns:

Intra pe google play, am vazut ca au si carti gratuite. Singura chestie e ca trebuie sa ai card ca sa le citesti. Nu-ti recomand wattpadul. Cartile sunt slabute.

| thewomaninwhite a răspuns:

Eu folosesc scribd, dar trebuie sa-ti creezi cont.

| Selaru_Rarees_1996 explică:

Iti multumesc dar deva fara plata nu exista? sad

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru Selaru_Rarees_1996):

Logheaza-te cu contul de facebook, si le poti descarca gratuit, bafta!winking

| minion1 a răspuns:

Wattpad
Poti sa citesti carti dar si carti sau povesti scrise de utilizatorii wattpad