| 3DeC a întrebat:

sunt in cls a VIII- a si nu stiu ce liceu sa urmez!
As vrea sa ajung : Procuror / judecator sau ceva de genul!
Materile care imi plac sunt : Romana, Mate asa si asa ( 7 media ), Chimie sa nu aud de ea ca am cosmare, Biologie imi place e frumoasa, Istorie ma pricep si la aia pana acum (Media 8), Engleza nush nici eu ce stiu ( diriginta mea face engleza si am numai 9 la ea ), Informatica sunt Boss fac de toate ( Photosop / windows / montez singur piesele care le cumpar / ma descurc la orice program / am si un sv de metin2 )
Tehnologia imi place si aia...
In rest nu mai imi vin in minte materi!
Pe mate info nu cred ca ma descurc!
VOI CE IMI PROPUNETI?
Si ce materi imi trb la acel profil!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru facultatea de drept este bine sa urmezi un profil de stiinte sociale sau filologie.