| ToxikFun99 a întrebat:

sunt nehotarat la ce liceu sa ma duc. Care estemai bun, Victor Babes sau A.D. Xenopol? Si daca puteti sa-mi dati niste idei de licee bune din sectorul 2 sau 3

Răspuns Câştigător
| GeorgyGeoClau a răspuns:

Daca vrei filiera teoretica, du-te la Babes, dar daca vrei filiera tehnologica du-te la Xenopol, dar eu iti recomand Kretzulescu. Este tot in sector 3 dar este mai bun decat Xenopolul

1 răspuns:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Sunt de părere că "A. D. Xenopol" este cea mai bună alegere.

Pa-pa.