| Scobywarfiald a întrebat:

sunt un nou boboc in Colegiul tehnic Gheorghe Asachi din Bucuresti,intrebarea mea este urmatoarea,daca incep orele de dimineata sau dupa amiaza, pe site-ul lor nu scrie acest lucru si am nevoie sa stiu dau funda!

Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, de ce nu te duci chiar tu la liceu si sa intrebi pe cineva, chiar si femeia de servici, in plus trebuie sa te duci oricum sa vezi la ce ora e festivitatea de deschidere a noului an scolar.

| LTAA a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Sau mai rapid, sa sune la ei, trebuie sa aiba vreun nr de tel pe net.

1 răspuns: