| kenNNzorFTW a întrebat:

unde as putea sa vad si eu ce note sau luat la evaluarea nationala din 2012 ca pe site-ul ministerului, edu nu apare, am cautat pe mai multe, va rog dati-mi daca se poate site-ul cu lista, sau cum o fi. Cel mai bun site, funda!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Scrie la cautare: rezultate la evaluarea nationala 2012 din judetul. si o sa afli. Numai bine!

| ktyi a răspuns:

Buna!

http://www.admitereliceu.ro/rezultate-admitere-liceu-2012/bucuresti

Trebuie sa alegi judetul de jos :)

Funda?:)

| kenNNzorFTW explică (pentru ktyi):

Stiu site-ul, dar nu merge sa descarci nimic si Bucuresti nu este.