| robitza123 a întrebat:

Salut
TPU vreau sa va intreb ceva
sunt in clasa a 5-a
am un coleg care e mai aiurit se mai impiedica se mai loveste si altii isi bat joc de el.si chiar imi pare rau de el
Ce sa fac sa nu-si mai bata altii joc de el?

Răspuns Câştigător
| vRemi a răspuns:

Nu trebuie, o sa isi dea seama el odata si odata si o sa le "intoarca favoarea"

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Sa te imprietenesti cu el.Chiar are nevoie de cine sa-i fie alaturi.

| vRemi a răspuns:

N-ai ce face. El alege asta.

| robitza123 explică (pentru vRemi):

Stiu ca ai dreptate dar totusi imi pare rau de el.

| robitza123 explică (pentru vRemi):

Stii ceva ai dreptate pentru amandoua raspunsurile cred ca meriti fundawinking

| vRemi a răspuns (pentru robitza123):

Nu trebuie, o sa isi dea seama el odata si odata si o sa le "intoarca favoarea"