| koko123456 a întrebat:

Voi ce credeti cei care corecteaza lucrarile la admitere la facultate sunt super drastici? Mai rau ca la bac?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de cati candidati sunt... nicio facultate nu vrea sa ramana fara studenti dupa admitere.

| Zaygon a răspuns:

In general sunt mai stricti pentru ca admiterea la o facultate care are examen e o treaba serioasa. Doar daca e grila nu ai ce sa comentezi.
Eu anul trecut am dat doua admiteri din mate iar una a fost rezolvare completa iar cealalta grila. La cea cu rezolvare completa am fost depunctat pentru ca am scris mult chestii direct si nu reieseau de unde le-am scos dar nu mi-a depunctat asa mult(9.50) iar la grila nu am avut ce sa corectez fiind ca mi s-a corectat in fata.