| Chivoiu_Emanuel_1993 a întrebat:

Salutare, am o intrebare.Eu sunt acum pe clasa a 9-a si vreau sa stiu daca merita sa merg la Oxford la Computer Since. Am vorbit cu fosti elevi, si au zis ca nu merita, dar tot sunt confuz. Daca ati putea sa ma ajutati as fi recunoscator. Multumesc anticipat. FUNDA! P.S. Nu am nici o problema cu invatatul limbii engleze sau cu programarea.

Răspuns Câştigător
| mezeicristina33 a răspuns:

Nu te lua dupa ei fa ce simti tu ce iti place daca vrei sa mergi du-te ai oportunitati deschise nu le rata si cand o sa ajungi specialist in ceea ce faci o sa le demonstrezi ca nu au avut dreptatate! fa-o! mai stai pe ganduri inca?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa nu merite... ar fi o experienta extrem de benefica chiar daca programarea se invata pe cont propriu si nu prea e relevanta facultatea.

| Daniel2836 a răspuns:

MERITĂ! Recomand cu încredere!

| Chivoiu_Emanuel_1993 explică (pentru Daniel2836):

Esti un fost elev?

| Daniel2836 a răspuns (pentru Chivoiu_Emanuel_1993):

Nu, dar o rudă a fost acolo big grin!