| Renesmee47 a întrebat:

Salutare la toata lumea? Ce faceti?
Uite eu am o mica problema sa zic asa,de mic copil sunt complexata,strasnic,cind merg intr'un club sau disco cu iubitul meu,nu pot sa ma relaxez si nu pot sa dansez, pur si simplu stau pe scaun pentru ca mii rusine de omenii din public sau mii frica de parerea acestora.Dat-mi un sfat va rog mult am deja 19 ani si nu pot sa dansez in public, cred ca e o problema in timp ce tinerii se distreaza eu stau si imi storc timpul gindindu-ma la complexurile mele!

2 răspunsuri:
| BlackAndWhite1 a răspuns:

Pai esti timida da incearca sa treci peste concentreaza-te pe iubitul tau si pe faptul ca vrei sa va distrati si atat. lasa lumea exterioara ca sigur nu e atat de atenta la tine pe cat crezi. aia e doar impresia ta pentru ca iti este frica sa nu o dai in bara da nu ai cu ce gresi doar esti in club. daca esti mai stangace in ale dansului nu e nimic toata lumea e la inceput pana se invata ca nu ne-am nascut invatati sper ca te-am putut ajuta

| DimaKamil a răspuns:

Distrasă nu contează ce zice lumea dansează cât vr! Lumea nu are nici o treaba cu tine eu merg în club de la 13 ani și mam distrat enorm mai ales când sunt cu mulți pr. Nu te gândi la părerea altilor