| jamesean a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care sunt din Timisoara, ce licee sunt cu profil constructii?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca descarci Ghidul candidatului la admiterea in clasa a IX-a liceu si scoala profesionala, in sectiunea "Reteaua scolara" vei gasi ceea ce te intereseaza--- gasesti ghidul in pagina inspectoratului scolar Timis :http://www.isj.tm.edu.ro/

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi liceele/specializările & nr de locuri în "Ghidul candidatului la admiterea in clasa a IX-a liceu si scoala profesionala invatamant preuniversitar anul scolar 2015-2016" pe care-l poţi descărca de la linkul :
...ORj4+cvsLC

Toate cele bune!