| bLacKbaLL a întrebat:

Sunt clasa VIII-a si azi am dat examenul de capacitate la romana happyAm citit pe protv ca se va corecta in liceul in care am dat examen (liceul de info Iasi ) Este adevarat sau se va corecta in alta parte?happystraight face

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Daca o zis pro-ul asa o fi! conteaza unde se corecteaza? conteaza rezultatul!

| bLacKbaLL explică (pentru ywar):

Ideea e ca daca se corecteaza la info e ciudatstraight face diriga mea e profa de romanastraight face si a celor din B la fel

4 răspunsuri:
| Roxxanaaaa a răspuns:

Oriunde se corecteaza... se numeste evaluare nationala nu capacitate. Asa se numea in 2001

| bLacKbaLL explică:

Nu nu sunt spagar laughing si roxanastraight face CAPACITATE EVALUARE NATIONALA TOT UN EXAMEN Estraight face, un examen care nu prea are nici un rost atata timp cat ai invatat adica serios, antonime? rolul virgulei? astea le inveti in a V-astraight face

| zaf1987 a răspuns:

Spagarebig grin