| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot sa gasesc varianta audio a imnului Romaniei in care se canta toate cele 11 strofe?

6 răspunsuri:
| PearMyPie a răspuns (pentru anonim_4396):

Explica-mi cum sa fac. Pare a fi cu un fel de installer. Din ce experienta am eu de pe internet, installerele sunt pline de virusi.

| anonim_4396 explică (pentru PearMyPie):

E varianta play acolo.dai pe play si asculti. Nu descarca.

| PearMyPie a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma reditectioneaza catre un site de unde imi da sa descarc un installer.
Si nu vreau asa.

| anonim_4396 explică (pentru PearMyPie):

Ok o sa-l descarc eu si o sa-l dau prin antivirus sa vedem ce este. daca e ok, ti-l trimit tie.

| anonim_4396 explică (pentru PearMyPie):

Https://www.youtube.com/watch?v=kqYCLYCQ2vs

Uite aici pe Youtube.Il asculti, eventual pauzezi si il scrii pe ceva. Daca vrei sa-l descarci, trebuie mai intai sa descarci youtbe downloader, copii linkul de e youtube si il pui in ytd. Il va descarca si il vei avea in pc.