| RksRoxy a întrebat:

Salutări! Aş vrea să ştiu de unde pot afla informaţii despre spioana rusoaică Natalia Romanova? (Natasha Romanoff) Am aflat de la profesorul de istorie că a existat şi m-am pus să caut pe Internet informaţii despre aceasta, dar tot ce-am găsit a fost de la Marvel, ceea ce este ficţiune. Dacă m-aţi putea ajuta cu un link v-aş fi recunoscătoare cu mulţumiri şi o fundiţă!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Natalia Romanova nu a existat in realitate, este un personaj de benzi desenate si filme.

| KanezuY a răspuns:

Natasha Romanoff este doar un personaj din filmele Marvel.

| RksRoxy explică:

1. Pe Wikipedia n-am găsit;
2. A existat, dacă mi-a zis profesorul de istorie, mi-a zis că nu știe mare lucru doar dacă se documentează dintr-o carte numită Britanica sau ceva de genul.

| SuziR a răspuns:

Cauta pe wikipedia