| ChrisNemo a întrebat:

Salutari, raman cu media la sport neincheiata si vreau sa stiu ce se intampla, am citit mai multe intrebari de genul si raspunsurile variaza intre "media se inchieie in primele saptamani din semestrul 2" si 'la vara la corigente". Multumesc

4 răspunsuri:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Media ti se va incheia la inceputul semestrului 2, daca nu ti se incheie media de pe semestrul 2 trebuie sa mergi in vara.

| DeeaV a răspuns:

Mediile se inchid in ultima saptamana din semestru, daca nu iei nota mare pe semestrul 2 si nu tratezi cumva cu proful sa te treaca, pe vara vei merge la corigenta

| ChrisNemo explică:

Stiu ca mediile se incheie in ultima sapt, dar profesorul mi-a spus clar ca nu imi incheie, de aceea vreau sa aflu ce o sa se intample

| momosetemik a răspuns:

Stai linistit/a. Mediile se incheie in ultima saptamana din semestru, dar daca nu o incheie nici atunci, poti ramane repetent/a. Stiu pentru ca un coleg de-al meu a patit asta.