| anonim_4396 a întrebat:

Scoala incepe pe 16 nu? dar la ce ora?

14 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ai picioare?
Mergi la școală, vezi la avizier la ce oră începe. Ce dracu sunteți așa de proști?
Fiecare școală are serbarea de început al anului la o anumită oră.

| zurick a răspuns:

Da,pe 16 incepe din pacate.
Ora depinde, oricum o sa va anunte, la noi incepe la ora 10.
Pa, pa.

| Crucified a răspuns:

Da, pe 16, ce eşti aşa neinformat? straight face Ora nu ştiu, eu plec de acasă la 8 dimineaţa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, incepe pe 16, la ora 9. Dar pana se aduna toata lumea se face aproape 10 laughing

| hp8510p a răspuns:

Pe 16 incepe.Depinde de scoala

| ღβأβأ a răspuns:

Da,scoala incepe de pe 16 septembrie, dar tin sa iti spun ca nu toate scolile din tara nu incep de la aceeasi ora. Eu stau in falticeni, scoala ioan cuza si incepe de la ora 9. la scoala la care stai tu e posibil sa inceapa tot de la 9. Cel putin asa cred.
Funda?

| Petrica123 a răspuns:

Pai,da pe 16..si depinde de scoala la mine incepe la 10! Io-s la Colegiul,, Alexandru cel Bun,, Gura Humorului, Suceava

| andreeactin2002 a răspuns:

Da, la ora 9:00, si se termina la ora 11:00. (asa s-ar termina normal, depinde in ce clasa esti) big grin

Răspuns utilizator avertizat
| daviddorobantu a răspuns:

Incepe la ora 10 dimineata...din pacate incepe scoala happy

| ITACHImangekyo a răspuns:

Pe 16 incepe, dar depinde de scoala la ce ora.

| Diduuuuuu a răspuns:

La ora 9 happy si da incepe pe 16.

| LaPaty a răspuns:

La mine incepe la 11,, bogdan voda,,