| Deeautza_8647 a întrebat:

Se mai inscrie cineva anul asta la postliceala pentru AMG? ( Asistent medical generalist) happy Intreb pentru ca eu vreau sa ma inscriu luna asta nu stiu sigur unde,probabil la Carola Davila sau Sf. Iosif, nu prea as vrea sa fiu asa singura laughing) Daca vreti imi puteti trimite un mail pe andreea. elenax996@yahoo.com

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Pai anul scolar, postliceal si universitar incepe in toamna nu acum. Poti sa te inscrii si in vara.Pe mine m-ar tenta sa intru dar mai am ani de liceu.Nu m-am hotarat inca.Tu de ce vrei sa dai la AMG? Ai luat bacalaureatul? Iti cer astia de la AMG bac-ul?

| PrecioussGirl a răspuns:

De ce nu incerci sa dai la facultate?