| asbif a întrebat:

Se poate obtine camin din semestrul al doilea. La inceput am considerat ca nu am nevoie, dar se pare ca nu e chiar asa si sunt curios daca as putea sa primesc camin de la inceputul semestrul 2. Sunt primul an.

3 răspunsuri:
| UrsuPolar a răspuns:

Legal nu stiu. Dar poti cumpara loc in camin. E riscant si o sa te coste.
Alta varianta ar fi sa vb cu administratorii de camine si cu o atentie ai putea gasi ceva. Dar la oricare din variante o sa te coste.
Sau ai putea sa mergi la secretariatul facultatii si sa intrebi. Vorbesti frumos si poate te ajuta cineva.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Se poate doar în cazul în care mai sunt locuri libere - deci, dacă cineva renunţă la locul din cămin.
Pentru a obţine un loc trebuie să te interesezi la Administraţia căminului sau la Secretariatul facultăţii!

Toate cele bune.

Sărbători Fericite!
http://i.imgur.com/1e0N7Bl.jpg

http://i.imgur.com/Li9mhMX.jpg

| Mihaela1964 a răspuns:

Slabe sperante sa iei camin in semestrul II, dar poti incerca pentru ca in martie posibil sa se elibereaze locurile celor care sunt in ani terminali sau la master ...sau incerci sa cumperi un loc.