| stres6666666 a întrebat:

Simt ca nu mai suport scoala asta parintii mei vor in continuare sa merg la scoala eu nu mai suport stau la scoala suparat nu mai bag pe nimeni in seama am inceput sa ma sabotez cand se va incheia acest cosmar?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da nu te mai du prietene la scoala. Stii sa aduni si sa citesti? esti ultra calificat pentru munca pe santier, la carat saci de ciment. Aaaa stai, nu angajeaza nimeni fara diploma de BAC. Ehhh, asta e, pregateste o cutie de carton sa dormi in gara

| T0T a răspuns:

Cand te vei trezi.

| Doub a răspuns:

Daca vrei sa ajungi gunoier nu te mai duce la scoala.

| HighDM a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza scoala, uneori, cand am mult de invatat. Ce clasa esti?

| HighDM a răspuns:

Da-mi fb-ul tau laughing

| Justmy999 a răspuns:

Hmm, nici mie nu imi prea place scoala, dar trebuie sa mergi, sa faci macar 12 clase, altfel nu iti vei putea gasi un loc de munca, si crede ma nu iti va fi usor! asa ca mai ai rabdare pana termini macar 12 clase, sa ai o diploma de 12 clase macar, si dupa vei putea merge sa lucrezi!