| Oana4 a întrebat:

Stie cineva de ce profesorii considera E.N. (Clasa a 6-a) atat de importanta, daca nu se trec notele in catalog?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Evaluarea Naţională ( de clasa a 6-a, în acest caz ) este destul de importantă deoarece vă arată care este nivelul vostru ( "real" ) de cunoştinţe happy

Toate cele bune.

| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns:

Profesorii din clasa a 6-a ( sau din fiecare clasă ) sunt foarte atenti la catalog pentru că, să zicem că tu ai luat un 4 și nu ți-l trec în catalog este un avantaj pentru tine, dar pentru ei nu și din acest motiv sunt cam atenți.