| dani1996 a întrebat:

Stiti cumva daca rezultatele la contestatii pot fi afisate mai rapid decat 11 iulie(data oficiala)?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Este posibil să se afişeze cu 1-2 zile mai devreme ( asta având în vedere că şi rezultatele la Evaluarea naţională s-au afişat pe net cu 2 zile mai devreme, iar cele de la BAC cu o seară înainte )!

Toate cele bune.

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

S-au afişat rezultatele finale :
http://bacalaureat.edu.ro/IndexHarta.aspx

O seară frumoasă.

| vladv26 a răspuns:

Daca 11 iulie este ziua oficiala, anuntata de stat, atunci nu o sa se afiseze mai repede doar pe data oficiala

| dani1996 explică (pentru vladv26):

Imi place ca esti in cunostiinta de cauza, fiind nascut in 2001!