| alexcris007 a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a, si vreau sa intru la Colegiul National Iulia Hasdeu. Probabil ca o sa fiu admis, nu asta e problema. Problema e ca profesoara mea de franceza vine la ore si stam, nu facem nici un pic de franceza si ne da la toti 9 si 10. Mie teama ca la liceu as putea ramane corijent, in conditiile in care eu nu stiu aproape deloc franceza. Ce credeti ca o sa se intample?

3 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

I-ati meditator si gatawinking

| Petrean_Bogdan_1993 a răspuns:

Am trecut prin asta eu zic sa depui plangere PS fi Convigator!

| leuu a răspuns:

Poti sa le spui la mai multi colegi sa se planga parintilor ca nu faceti ora de franceza, dupa sa vina parinti la scoala sa ii spuna directorului sa schimbe profesorul. (dar trebuie sa se planga mai multi parinti).