| Lilly_Ellutza_1995 a întrebat:

Sunt clasa a12a si imi plac mult animeurile, vreau sa intru la o facultate unde sa invat sa desenez animeuri si sa ajung actor de voce, universitatea UNATC e buna? sunt la un liceu tehnologic am putin talent la desen si voce dar nu stiu ce sa fac sa devin cantareata, pictorita, bucatar( sunt pe alimentatie), eu as vrea sa combin muzica cu desenul, sunt pasionata de arte, n-as vrea sa fac facultate de economie. Va rog dati-mi un sfat.

1 răspuns:
| Andreea_Parvu_1990 a răspuns:

Sunt curioasa ce ai devenit ..pentru ca vezi tu sunt aproape in aceeasi situatie ca a ta.