| HiMyNameIsK a întrebat:

Sunt la profil de mate info info si nu stiu nimic la informatica, sunt praf ...mai trebuie sa dau si bac la info. Cum pot sa invat? De ce si cum sa ma apuc de invatat? :/ Explicati-mi cum sa invat.

1 răspuns:
| Iulian_Ovidiu_1998 a răspuns:

Depinde in ce clasa te afli! Daca esti in clasa a 9-10-a mai poti recupera lejer luand cartea in mana si te apuci constiincios dar daca esti a 11 sau a 12 uita-te sa vvezi ce subiecte sau mai dat si invata sa faci probleme de genul acesta!