| wolder a întrebat:

Te poti muta la altceva in cadrul Universitatii la care esti student?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Cauta informatia in cuprinsul regulamentelor facultatii la care doresti transferul, respectiv in regulamentul privind activitatea profesionala a studentilor.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, se poate să te TRANSFERI de la o facultate la alta ( sau de la o specializare la alta )!
Vezi detalii în Regulamentul privind activitatea profesională a studenţilor - ar trebui să-l găseşti pe site-ul oficial al Universităţii respective...

Toate cele bune!