| anonim_4396 a întrebat:

Toamna trecuta am luat examenul de licenta dar nu mi-au eliberat diploma si toate cele, au spus ca trebuie sa le ridic la vara. Puteti sa imi spuneti cand anume se elibereaza si cum trebuie sa procedez? Nu locuiesc aproape de facultate si vreau sa imi fac o idee mai intai despre cum stau lucrurile.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dai un telefon la secretariatul facultatii si de acolo o sa-ti spuna cand se elibereaza diploma si apoi te duci si o ridici. Se poate ridica si de catre alta persoana, dar numai cu procura speciala data pentru aceasta.