| Calin2012 a întrebat:

TPU il stiti pe pink as vrea sa joc pe mapa lui adica sa am tot ce are el am vazut pe net ca cineva avea tot ce avea pink cum sa fac sa am si eu in minecraft sa instalez mapa Dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| Boomba a răspuns:

Cereio altfel no poti lua!

4 răspunsuri:
| MihaitaTheOnly a răspuns:

Ii ceri mapa si intri in %appdata% apoi cauti saves si pui mapa (sa nu fie in.zip)
pornesti minecraft si intri pe singleplayer si cauti mapa cu numele care il avea

| Mylove325 a răspuns:

Este la el pe blog. O descarci şi deschizi cu Winrar Archiver/7zip şi o copiezi în folderul saves. Intri în Minecraft şi o ai.

| Boomba a răspuns:

O poti lua decat daca o ceri altfel no pti lua!

| Dondaș_Andrei_2000 a răspuns:

Nice! I just got a Minecraft card code for FREE! :D http://freeminecraft.cc