| STEA2003 a întrebat:

Tu ce faci la un test daca nu stii un raspuns?

Răspuns Câştigător
| paula369 a răspuns:

Mai intai, incerc sa copiez de undeva, daca nu astept pana in ultimele 2 minute si scriu ceva la nimereala laughing

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Folosesc logica (sau uneori şi intuiţia).

| ElenaSA a răspuns:

Incerc sa scriu ce stiu in legatura cu subiectul.E posibil sa dau un raspuns bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiez sau imi aduc aminte din lectie sau scriu ce stiu dracu laughing

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Nu scriu sau trag cu ochiul la un coleg.

| Nadia18 a răspuns:

Scriu ce stiu sau mai copii de la un coleghee hee

| cosminX a răspuns:

1.Ma uit la colegul
2.Scriu orice (in caz ca nu ai pe nimenii langa tine)
3.Pur si simplu nu il scriu

| YourDeath a răspuns:

Nu il scriu, si nici nu ma panichez. Fac celelalte subiecte, si la final ma mai uit pe el... Daca nu stiu, asta elaughing

| STEA2003 explică (pentru YourDeath):

Nu sti sa copiezi?

| YourDeath a răspuns (pentru STEA2003):

Ba da, dar nu o fac mereu, decat atunci cand nu am rezolvat nici un exercitiu. In rest, notele nu au relevanta pentru mine laughing

| Andreea461 a răspuns:

Trec mai departe si incerc sa ma concentrez pe celelalte subiecte....Sa nu incerci sa copiezi... Poate iei 1 :/

| STEA2003 explică (pentru Andreea461):

Cel mai bine e sa copiezi daca nu sti dar la mine nu e cazul eu mai mult dau raspunsuri pe la colegi.Toti incearca sa copieze de la mine.

| crzHTP a răspuns:

Scriu prostii[chiar daca nu e bine. decat nimic mai bine asa, poate se nimereste ceva]. tot ce imi vine in cap de la ora respectiva. mai si copiezi daca ai sanse. din caiet sau de la colegu'!