| VictorRobert a întrebat:

Un student la jurnalism a făcut toată facultatea pe nașpa.

N-a luat admiterea, așa că s-a dus pur și simplu la cursuri, și-a făcut temele, a dat și examene, a fost foarte tare

A povestit toata tărășenia aici: http://musafiri.casajurnalistului.ro/jurnalul-unui-stude nt-clandestin/

E prea smecher omul, jur! Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| DeeaV a răspuns:

3 ani pierduti. Fara acte, ciu ciu diploma, bye bye licenta.

| VictorRobert explică (pentru DeeaV):

La ce crezi ca-i va folosi diploma de licenta?

| DeeaV a răspuns (pentru VictorRobert):

In Romania il ajuta sa se spele cu ea pe cap

| VictorRobert explică (pentru DeeaV):

Si-atunci de ce sunt 3 ani pierduti? happy

| LSMM a răspuns:

Omul a forțat nota și n-a avut nimic de pierdut. Când te gândești că unii învață pentru examenul de admitere, poate plătesc și taxa și ajung să fie angajați în alt domeniu la sfârșitul facultății. Când colo, apare și băiatul ăsta.
Bun așa! big grin