Întrebare recomandată | RAY a întrebat:

Unde as putea face un curs hardware laptop in Timisoara? sau cum as putea invata sa fac diferite operatiuni de reparatie hardware
fara raspunsuri la misto

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De invatat operatiuni /instalari te pot invata eu, insa va fi putin mai greu cu distanta, sau iti arat printr-o camera web/skype, vedem noi.
Cursuri : http://www.ccna.ro/cursuri.php Sunt si on-line, plata bancara.
In Timisoara nu cunosc.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Macar sa imi arati cat de cat

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De aratat iti arat, iti fac si niste documente.pdf ca sa vezi cum sta treaba, lasa-ma pana lunea ce vine adica pe 4 mai si trimite-mi un pm, sper sa am timp sa fac mai multe, tu exact, ce vrei sa stii, adica reparatii hardware sunt multe. tu vrei sa stii mare parte sa inteleg?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Upgrade de componente pe laptop si curatare, asta as vrea sa stiu, apropo ce parere ai despre spray cu aer comprimat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Este bun, curatat tastaturi, una alta... ce pot spune?
Upgrade de componente, trebuie sa discutam pe skype, lasa-mi in pm skype-ul, si vorbim diseara cand vin de la facultate.

| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Smart class!

| CHUDY a răspuns:

Eu sunt din Timisoara si iti recomand smart class! Pretul este cam mare dar merita!(500 lei/luna)

| RAY explică (pentru CHUDY):

Da-mi te rog mai multe informati