| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc niste cursuri de limba rusa? Lucrez la o firma care vrea sa invat rusa (actionariatul e de acolo).

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

La magazin, la raionul de bauturi alcoolice, imediat dupa ginuri. Daca nu te descurci cauta sub indicativul Vodka. Sunt niste cursuri foarte bune, din cateva pahare vorbesti rusa si chiar si dialectele ei.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

institutul eurocor

| astertix09 a răspuns:

Stiu ca nu este chiar ce cauti dar o metoda buna sa ai interactivitate este sa iti faci cont pe italki si acolo iei legatura cu vorbitori nativi care stiu cel putin o limba straina pentru a avea un punct comun de plecare
http://www.italki.com
Asta ar fi cea mai rapida metoda care sa te ajute sa inveti o limba straina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt prof de limba rusa.Nr meu e 0722659470

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna sint din Ukraina stiu limba rusa ca e limba mea materna cine doreste sa invete limba sa ma sune pe nr:0722944073

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt traducator autorizat de rusa si profesor universitar.
Daca sunteti din brasov va pot medita eu
Cu respect Adriana B.
Telefon 0720353525

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suna la urmatorul nr de tel: 0727 487 954, D-na Krahmalev Irina
cel mai profesionist curs de lb rusa cu vorbitor de rusa si romana

| dan80 a răspuns:

Vezi cursuri de rusa la http://www.limbistraine.eu - Crystal mind.