| Cupcakes a întrebat:

Unde gasesc subiecte pentru OLIMPIADA DE BIOLOGIE 2012, etapa pe scoala si locala, clasa a VII-a? Astept raspunsuri.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Nelutsa a răspuns:

Http://www.olimpiade.ro/informatii.php?editie=3&materie=5&etapa=1 acesta este site bun;)

1 răspuns:
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! fiecare scoala a avut alte subiecte deoarece fiecare prof. de biologie a facut subiectele.La noi de ex. ne-a dat 45 de intrebari cu variante de raspuns (puteau fi si mai multe) si 2 probleme cu aplicatie in matematica.Etapa pe sector va urma sa o dam!