| RodicaGabriela a întrebat:

Unde pot gasi subiecte de teza la chimie pe semestrul I pentru clasa a 9-a profil stiinte ale naturii? Ajutati-ma, va rog!

4 răspunsuri:
| HectorSB a răspuns:

Buna!
Sincer ma indoiesc ca exista asa ceva pe internet. Un bun pont din partea mea ar fi cred : Incearca sa inveti.
Si inca un lucru util de stiut pentru tine ar fi : Tezele nu sunt "pre-fabricate" de cineva care le pune pe internet, ci sunt facute de fiecare profesor in parte.

| RodicaGabriela explică (pentru HectorSB):

Da, dragut! Eu invat si inteleg, dar am vrut sa fac exercitii in plus si am descoperit pe net ca EXISTA astfel de subiecte, dar sunt pe un site unde trebuie sa imi fac cont si nu vreau. Am pus intrebarea gandindu-ma ca poate sunt si alte site-uri unde se gasesc astlfel de subiecte...

| HectorSB a răspuns:

Aha... Pai eu am crezut ca tu iti doresti subiectele ce ti se vor da la teza. Subiectele de bac la chimie ti-ar folosi. Incearca sa cauti pe edu.ro sau ceva asemanator si vei gasi big grin

| RodicaGabriela explică (pentru HectorSB):

Am rezolvat oarecum intre timp, dar oricum nu as fi avut ce sa fac cu subiecte de bac. Eu sunt in clasa a noua. big grin