| Loly a întrebat:

Unde pot vedea lista cu repartizarea pe clase? Vreau link`ul exact.Eu sunt la liceul economic din Suceava profil economic.[Fundita...nu dau fundita raspunsurilor fara link happy Ms!

5 răspunsuri:
| G a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/2010/staticRepI/j/ [link direct nu exista, chestia aia e in format flash]
intai alegi judetul tau. apoi alegi acolo (in a doua "caseta") lista "candidatilor repartizati" "inscrisi in" judetul suceava ordonati "dupa medie".
apoi te cauti in lista aia, te duci in tabel in dreapta de tot (tii degetul pe ecran ca sa tii minte pe ce rand esti) si dai click pe "specializarea" (e scris cu albastru), in cazul tau "economic", si vezi lista cu toti care au intrat in aceiasi clasa, mediile lor etc.

edit: e mai usor cum a zis tdr. :))

| iulianr a răspuns:

Intra aici:http://admitere.edu.ro/2010/staticRepI/j/SV/cina/indexRapid.html si cauta-te pe tine.(este in ordine alfabetica).
Arat media de admitere, liceul la care ai intrt, profilul la care ai intrat, etc.

P.S.Aici am vazut si eu unde am intrat.:D:D:D:D

| tdr a răspuns:

Vezi aici : http://admitere.edu.ro/2010/staticRep2/j/
Dai suceava, apoi pe licee si apoi pe clase. :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta afli de la liceu tongue Nu scrie pe nicaieri. Si nici nu vreau fundawinking

| RELU2749 a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/......rSpec.aspx
Aici gasesti toti elevi repartizati la profilul economic de la Dimitrie Cantemir.
Funda?