| RuxiKasandra a întrebat:

Unde trebuie sa sun daca vreau sa spun comisiei de BAC despre un elev care a copiat?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dovezi?

| Hhwswas a răspuns:

De ce ai vrea sa paraste pe cineva in legatura cu asta?rolling on the floor E prostesc ceea ce vrei sa faci.

| Adry05 a răspuns (pentru Hhwswas):

De ce e prostesc? Fata asta a muncit ca sa obtina un rezultat bun si sa-i ia locul unul care a stat toata vara cu burta-n sus? E prostesc ca tu ai mentalitatea asta redusa care incurajeaza copiatul in astfel de situatii.

| Hhwswas a răspuns (pentru Adry05):

happy Am luat nota 9.20 in bac si am reusit sa intru unde mi-am propus. Nu-mi pasa de altii. La licee d'astea proaste la ce te astepti? Am si eu in judet astfel de licee si stiu cum sta treaba pe acolo: ii lasa sa copieze la bac, dar ce rezolva aia mai tarziu? Au doar diploma de terminarea liceului si atatwinking
Muncitori necalificati.