| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Pot sa ma transfer dintr-o grupa in alta la facultate intre semestre? Nu cred ca pot sa astept pana luni ca sa sun la secretariat. Sau chiar daca teoretic nu as avea voie, oare se rezolva cu o mica spaguta? A mai incercat cineva?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. eu stiam ca nu poti, grupele sunt facute dupa initiala numelui de familie si asa stiu si profesori la ce grupa esti.
Stiu ca poti sa te transferi de la optionalele specifice grupei tale la optionalul grupei care il doresti, dar asta doar daca depui o cerere la secretariat intr-un anumit timp. Dar la voi seful/sefan de an nu se ocupa cu asa ceva? nu ma trimite/spune indicatii ce sa faci? unde si cum?

| Locus a răspuns:

Iti recomand sa faci calea corecta fara nici o spaguta si daca vrei poti sa faci cerere la secretariat daca nu asta e.

| Anonim340 a răspuns:

Normal ca poti, e vacanța semestriala, ar fi normal sa te lase. Du-te la facultate, la secretar
Bafta happy