| anonim_4396 a întrebat:

Va place scoala? Ce parere aveti despre scoala?

9 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Urasc stresul din timpul orelor de mate si de romana (am profi foarte duri).In rest e ok.

| OoBunnyoO a răspuns:

Scoala este ok, nu imi place insa cum functioneaza sistemul romanesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, e o cladire frumoasa cu 3 etaje, chiar mi-ar placea sa am o casa precum scoala la care-nvat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am nimic cu scoala in general, insa sistemul e putred, precum si liceul meu guvernat de cocalari, tigani, pitipoance, cartiere intregi in care toti poarta sapci Monster la 20 lei crezandu-se rapperi.
Scoala, din ea inveti daca stii ce sa inveti, in general baga numai minciuni, asta la ora de Istorie.
Noroc.

| Voidwithin a răspuns:

Ar trebuie alfel de profesori acuma ii pensioneaza de la 65 de ani unii se mai tacanesc la cap acuma nu poti da vina pe ei decat pe sistem.

| Wehes a răspuns:

Loc de caterinca.

| Lorodana a răspuns:

Cand am fost eu la scoala mi-a placut, scoala e buna, scoala educa, scoala te ivatata multe:
-sa nu injuri
-sa nu furi
-sa nu jignesti
-sa nu asculti manele
-sa nu bei bere
-sa nu manaci seminte pe starda
-sa nu urilii ca disperaul la un meci de fotbal televizat
- si sa nu in ultimul rand te invata sa nu iti mai faci conturi, id-uri cu "boss"

urmeaza o scoala si vei reusi in viatawinking

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

big grin. big grin nu e faina

| cosmin655 a răspuns:

Nu,nu-mi place(chiar daca invat nu-mi place)o fac doar pentru ca sunt obligat.Singurul lucru care imi place la scoala e caterinca pe care o fac ceilalti in ore(mai ales prostii, ador orele in care prostii comenteaza la profesori)laughingsau orele in care profesorii vorbesc despre viata lor, nu ne predau nimic, ii asculta pe altii din care eu nu fac parte si ne lasa sa facem ce vrem. Orele astea cred ca le adora toti, nu doar eu.Eu oricum prefer vacanta am bani in perioada asta si ma duc zilnic in oras si ma simt bine ca n-am scoala si nu trebuie sa stau acasa sa invat si mias fi dorit sa ma mai duc inca o luna la mare dar...tot ma duc o dau naibii de scoalalaughing.