| βoborozzza a întrebat:

Va rog scrieti'mi si mie niste obiective turistice din Asia, dar sa fie mai deosebite ca vreau sa fac un calendar cu Asia.Va rog frumos. Dau funda.Mc!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Marele Zid Chinezesc, Taj Mahal, Gradinile Shalimar din Pakistan, Kuala Lumpur-Malaezia. Si, or mai fi si altele.

| AframyK a răspuns:

Iti zic unul deosebit, si anume zidul chinezesc.

| kindness a răspuns:

Cele mai frumoase sunt cele din Coreea :X, palatele stravechii, saturi stravechii. Coreea este dupa parerea mea cea mai frumoasa tara din Asia :X