| AvalohAlyn a întrebat:

Voi acordati o mare importanta scolii? Cat de importanta e scoala pentru voi? Spuneti in cifre de la 1 la 10.

Răspuns Câştigător
| tacitacitaci a răspuns:

Daca esti destept si ai idei bune pe care le si pui in aplicatie(din care poti castiga ceva). tinde spre 3-4... daca nu ai idei bune si nu vrei altceva in viata decat sa ai acelasi serviciu plictisitor si care poate nu-ti place... 10.

Nu zic ca ar trebui sa tratezi scoala cu disrespect. Inveti strictul necesar si ceea ce crezi ca te va ajuta. Bacul are si el o importanta destul de ridicata, mai ales daca vrei sa participi si la niste cursuri(unele iti cer BAC-ul).

Numarul ti-l alegi singur, dar nu te gandi sa tocesti, pe termen scurt e ok, dar pe termen lung o sa-ti fie greu.

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Foarte importantă. Nota 9.

| annaaaa a răspuns:

10 fara scoala esti un nimeni. Fara 8 clase nu te mai primeste nimeni nici la MÄTURA!