| AvalohAlyn a întrebat:

Voi aveti/va gasiti timp liber in zilele cand aveti scoala?
La mine e cam greu.

7 răspunsuri:
| Ravenborn a răspuns:

Hm, nu tare. Adică după ce vin de la școală am matematică ori în particular ori la școală. Și am engleză, trebuie să și învăț, mai ales acum când vin testele. T^T

| valentingb a răspuns:

Trebuie să înveți să gestionezi timpul mai bine.Are dreptate Delia. Fii mai rapid, organizează-te, fă-ți un ritual repetitiv să meargă totul repede.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata asta, intodeauna am avut timp si pentru chestii personale.
Si am avut note ok la majoritatea materiilor, note ok insemnand peste 6, asta pentru ca stiu cum sa-mi organizez timpul.

| Sociopat a răspuns:

In fiecare zi am timp de chestii.Vine cineva maine la o bere?
Hue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi gasesc timp. Zilnic ma culc mai devreme de 12 noaptea, si astfel ma trezesc la 7 dimineata.

Am timp indiferent cand am ore, de dimineata sau seara. Lucrez la proiecte si mai am si timp sa ies cu prietenii.

Fii atent ca daca stai mult la calculator sau iti ocupi timpul jucandu-te pana tarziu in noapte, corpul nu se odihneste cum trebuie si mereu vei dormi mai mult decat e necesar si nici nu te vei simti la fel de odihnit in timpul zilei.

O zi placuta

| Deliiiia a răspuns:

Da, insa foarte mic in comparatie cu perioada vacantei. Trebuie sa invatam sa ne gestionam timpul.

| meowow a răspuns:

Pai da... vin pe la 2, stau putin in pat, imi fac temele, si apoi fac ce vreau, cum sa fie greu sa gasesti timp liber? laughing