| Pandemic a întrebat:

Voi cate licee ati trecut pe lista? Ce medie de admitere aveti si imi puteti sugera niste licee bune pentru media mea de admitere 9.03?

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Liceele alea "bune" pot fi oriunde in tara, in Europa, sau merge si-n America?
Bine ca ai terminat clasa a VIII-a si nu esti in stare nici macar sa formulezi o intrebare inteligibila. Ca inteligenta...ar insemna sa-ti cer mult peste puterile neuronului tau.

| Matt24 a răspuns:

Daca ai spune si in ce oras locuiesti...

| Yoioana a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti, am media de admitere 9, 62 si o sa trec pe fisa cam 50 de optiuni. stiu, e ciudat dar asa mi-a recomandat toata lumea. Am inceput de la cele care au avut anul trecut printre cele mai mari medii(dar care imi si placeau) si am ajuns pana la cele tehnice. Bafta! big grin

| suffarstar a răspuns:

"lecee bune" Nu exista. Mergi la ce liceu vrei tu, acolo unde iti place nu unde iti sugeram noi.

| Zoey112 a răspuns:

Eu am trecut vreo 20 de licee pe lista.
pai cel mai bine ar fi sa te duci la liceul cu media de intrare cea mai mare ca ala este probabil cel mai bun liceul de la tine din oras. iti sugerez sa mergi la profil real (mate info sau stinte ale naturi) pentru ca de acolo poti sa te faci orice in viitor.
iar cu media pe care o ai cred ca poti sa intri cam oriunde happy
bafta! happy

| WholeWorld a răspuns:

Bravo, ai media de admitere 9.03 si tot prost esti.
In primul ne zici din ce oras/localitate te afli ca doar daca-ti zicem liceele din Bucuresti si tu stai in Sânişor(Mures) nu te ajuta cu nimic.
In al doilea rand nu conteaza la ce liceu te duci, conteaza ce vrei sa faci tu mai departe...
De exemplu cunosc pe cineva care a luat la examene notele 9 si 10 si o sa se duca la liceu teologic la care se intra cu medii foarte mici.
Poate iti vei da si tu seama cu cat de tampit ai fost sa zici ca ai media 9.03 si nu poti formula o intrebare. big grin
Baftawinking.

| marktheshark a răspuns:

Eu am trecut vreo 5, iti pot sugera un profil bun:Mate-info pentru aceasta medie

| DownTheStairs a răspuns:

Pai noua ne-a spus sa trecem minim 15 sa fim siguri ca intram undeva si ca liceu nu stiu depinde de unde locuiesti dar ca profil poti si filologie si sociologie, dar si mate info sau stiintele naturiihappySi daca tot ai intrebat media mea de intrare e 9.85happyBaftaa! Sa intri unde vreihappy