| AvalohAlyn a întrebat:

Voi ce planuri aveti in viitor? Ma refer cu facultatea,postliceala, locuri de munca.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu sunt deja in viitor, si sunt multumit de cum s au indeplinit planurile

| neutrino a răspuns:

Chiar nu mai stiu incotro sa o mai apuc si sa fie bine.

| Imstrong a răspuns:

Buna!

Eu doresc sa ma fac avocata dar si profesoara( de romana in special) deci facultatea de litere, si o sa ma fac de romana si de engleza/franceza/spaniola sau ce limbi mai sunt pe acolo..si nu stiu, cred ca mai tarziu cu banii stransi voi renunta putin ca cadru didactic si merg la facultatea de drept la care vreau sa ies avocat. happy tu ce vrei sa te faci?