| Phantom113 a întrebat:

Voi credeti In fantome?

13 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cred ca exista, ca fiind niste spirite ce nu si-au gasit linistea, armonia, mantuirea. Spirite ratacite inca pe pamant.

| վፀiፀፀ a răspuns:

Eu cred in fantome. Faptul ca accept existenta lor ma fac sa cred ca exiata viata si dupa moarte, ceea ce e linistitor fiindca moartea ma sperie.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, orice e posibil. Un lucru daca nu il vezi asta nu inseamna ca nu exista!winking

| Sn4k3 a răspuns:

Imi place sa cred in ele, dar stiu ca nu exista.

| Latinmoon a răspuns:

Nici gand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| AndyPeScurt a răspuns:

Acum depinde cati ani ai.
Si la cate filme te uiti.

| AndreeaSaZicem a răspuns:

Da. Prea multe lucruri si filme bazate pe fapte reale ma fac sa cred in fantome

| Gabriela_Miruna_1978 a răspuns:

Eu nu pot spune nici ca exista nici ca nu! Nu pot spune ca da\nu deoarece nu le-a văzut nimeni niciodată! Dar totuși s-ar putea sa existe tot felul de spirite, ba rele, ba bune!

| vl4di a răspuns:

Da.Multe intamplari ma fac sa cred.

| Cosmin_Stoica_1998 a răspuns:

Eu cred putin in fantome. pentru ca am vazut un documentar care zicea ca o persoana care moare lasa pe pamant o energie care o are in ea(practic sufletul sa zicem) si in America dar nu numai si in alte locuri niste ''dispoziteve'' care poate sa detecteze aceasta energie.Si unele persoane zice ca de exsemplu unde cu multi ani inainte se bateau uameni sau sclavi acum se mai aude strigate daca te duci inauntru adica spiritul lor a ramas pe pamant.
Deci cred putin in fantome.

| Honeyyy a răspuns (pentru Cosmin_Stoica_1998):

Frate, româna ta trebuie urgent imbunatatita straight face

| florina2323 a răspuns:

Un pic pentru ca mereu simt ca sunt urmărită