| andrey1412 a întrebat:

Voi la ce ora incepeti maine scoala? Am auzit ca altii incep la 10, numai vaca noastra de DIRECTOARE a hotarat la 7.30 sa venim la scoala, vi se pare normal?

Răspuns Câştigător
| Buburuză38 a răspuns:

Mda, e aiurea, dar în calitate de directoaree datoria ei să stabilească ora deschiderii. Oricum, gândește-te și tu că poate îți dă drumul mai devreme sau că în acest fel de obișnuiești cu programul prntru școală. laughing)
Eu merg la 11. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Buburuză38 a răspuns (pentru andrey1412):

În orice caz, e doar o dimineață și nu ești singurul în aceeași situație. Măcar bucură-te de faptul că nu te trezești zilnic la ora 7. laughing

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Altii se trezesc la 5 sa aiba grija de animale si nu se pling pe TPU... sinteti niste mucosi jalnici. Si sa o faci pe directoare vaca cind e maica-ta. Nesimtitule!

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru andrey1412):

O sa faci destula cunostinta cu jetul cind o sa il manevrezi ca sa speli masinile altora...

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru andrey1412):

Nici o problema, te primesc si cu master in administrarea afacerilor. Era unul care fusese sef de promotie la feaa si nu era in stare sa zica care e diferenta intre persoana fizica si persoana juridica...