| onecolorfulldream a întrebat:

Vreau sa dau admiterea la farmacie la Iasi.Problema este ca nu am gasit nici un model de test, am gasit numai pentru Bucuresti, Cluj, Galati etc. Este cineva amabil sa mi spuna cam la ce nivel este chimia (pentru centrul Iasi) dat fiind faptul ca eu sunt la uman si vreau sa fac pregatire, si daca sunt numai probleme de chimie sau este si teorie.

1 răspuns:
| Deliiiia a răspuns:

Modelul este asemanator in toate orasele, intreaba-ti profesorul de biologie.