| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a întrebat:

Vreau să învăț dinainte lecțiile care o să mi le dea la liceu. Unde pot afla ce o să studiez? Ce lecții vor urma? este o cale, sau profesorul alege?

Răspuns Câştigător
| Bucur_Emil_1997 a răspuns:

Uita.te pe site-ul edu si ia-ti programa de acolo(s-ar putea ca ordinea sa nu fie chiar aia profesorul putand sa o schimbe ) dar ar trebui sa fie ceea ce faci la scoala

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 explică (pentru Bucur_Emil_1997):

Mersi, nu știam că găsești chiar ORICE pe net laughing

3 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

du-te la biblioteca si ia manualele

| Alin_Danutzz_1999 a răspuns:

Depinde de profesor... fiecare profesor are metoda lui de a preda! Cred ca este alegerea profesorului