Întrebare recomandată | sweetela a întrebat:

Vreau sa ma apuc de invatat rusa si vreau online pentru ca e mai simplu. Stiti cumva cursuri online, care sa si dea roade?

Răspuns Câştigător
| elenushaha a răspuns:

Duolingo

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Trebuie sa inveti 3000 de cuvinte asta e baza unei limbi, 200 de verbe conjugari
sunt dar sunt plictisoare nu se va prinde nimic de tine pentru ca nu poti retine propoziti multe

| XoMasquaradeXo a răspuns:

Livemocha e un site unde poți învăța orice limbă a lumii de la vorbitori nativi iar lecțiile sunt structurate pe categorii.

| DeeJayMarius a răspuns:

Iti recomand aplicatia Duolingo (Android). Este foarte utila.