| Smecherashu2017 a întrebat:

Vreau sa ma transfer de la un liceu tehnologic la liceu cu program sportiv. Vreau sa stiu ce diferente dau...in ce constau si cat de grele sunt si cand se dau aceste diferente.Transferul mi s-a aprobat.

1 răspuns:
| Alexandru_IA_2002 a răspuns:

Este o diferenta destul de mare, deoarece la un liceu tehnologic totul este "putin mai usor" deoarece acele licee nu se bazeaza pe studiu, mai mult se bazeaza pe sport, si de aceea nu se preda foarte multe lucruri, fata de alte licee cu profil stundentesc.