| Crunchie a întrebat:

Vreau sa traduc fraza asta in engleza :Aceste lucruri iti fac viata mai frumoasa, dar cand asculti melodia ta preferata, viata ta devine perfecta.Eu am tradus-o asa insa nu stiu cat de bine este : These things make your life more beautiful but when you listen to your favourite song, your life gets perfect.

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

"These things are making your life more beautiful, but when you listen your favourite song, your life becomes perfectly".

Pa-pa.

| agent003 a răspuns:

These things make your life more beautiful, but when you listen your favorite song, your life becomes perfectly

| Florentina_7104 a răspuns:

E ok traducerea

| AOLEVRIC a răspuns:

E tradusa corect happy.