| Gabriela2011 a întrebat:

Vreau si eu mesaje de craciun in engleza, scrise corect si cu traducere.

Răspuns Câştigător
| BaseplateV1 a răspuns:

May the miracle of Christmas fill your heart with warmth and love. Christmas is the time of giving and sharing. It is the time of loving and forgiving.Merry Christmas to Everyone!
Fie ca miracolul Craciunului sa iti umple inima cu caldura si dragoste.Craciunul este timpul daruirii si al impartasirii.Este perioada iubirii si iertarii.Craciun fericit la toata lumea!

May this Christmas be so specialthat you never ever feel lonely again and be surrounded by loved ones throughout!
Fie ca acest Craciun sa fie atat de special incat sa nu te mai simti singur vreodata si sa fii inconjurat intru totul de cei dragi!

Love and Joy came down on the earth on Christmas day 2 make u happy & cheerful.May Christmas spread cheer in ur life.
Dragostea si Bucuria coboara de Craciun pe pamant pentru a ne face fericiti si veseli.Fie ca Craciunul sa aduca (raspandeasca) bucurie in viata ta.

From home 2 home
and heart 2 heart
from 1 place 2 another.
The warmth and joy of Christmas,
bring us closer 2 each other.
Happy Christmas
Din casa-n casa
Si de la inima la inima,
dintr-un loc intr-altul,
caldura si bucuria Craciunului
ne aduc mai aproape unul de altul.
Craciun fericit

2 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna! Ce-ai spune sa ai un venit suplimentar?Id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com ,iti pot da mai multe detalii